Zařízení

1.Toušeňská s.r.o. provádí nejen služby v oblasti povrchových úprav - balotinování, tryskání a práškové lakování.

Jsme také

výrobci a dodavaté tryskacích zařízení

Balotinování se obvykle provádí pomocí injektorových pneumatických tryskacích zařízení. Ty umožňují použít prakticky libovolné abrazivum. Jejich výkon je také možné velmi snadno regulovat. Lze tak řídit vzhled finálního výrobku a tryskat i relativně velmi slabé díly bez nebezpečí vzniku deformací.

Naše firma se zabývá jak prováděním služeb v oblasti tryskání a lakování práškovými barvami, tak vývojem a výrobou tryskacích zařízení. Díky dlouholetým zkušenostem v oboru a unikátní "zpětné vazbě" mezi výrobou a službami Vám můžeme nabídnout jak zhotovení zakázky tak dodávku špičkovéh tryskacího zařízení. Protože své tryskače sami používáme, zohledňujeme při jejich konstrukci efektivně potřeby provozu i obsluhy.

Vyrábíme a dodáváme:

  • tryskací zařízení pro tryskání na volné ploše  -  více zde                                                                                                     *odkazy se otevřou v novém okně

  • tryskací kabiny (standardně v šířce 70 - 200 cm, nebo na míru)  -  více zde 
  • tryskací komory  -  více zde 
  • speciální tryskací zařízení dle potřeb zákazníka (např. karuselové, s točnou, průjezdné apod.)  -  více zde

Naše kabiny jsou konstruovány tak, aby byly maximálně pohodlné pro obsluhu, rychle a snadno čistitelné a zohledňovaly požadavky výkonu. Jsou také snadno rozšířitelné na tlakový systém pro tryskání oceli. V případě požadavku je možná varianta pro rychlou výměnu mezi oběma systémy (tlakovým a injektorovým)

Několik ukázek našeho výrobního sortimentu

Pro další informace o tryskacích zařízeních navštivte naše následující firemní stránky na odkazech níže, nebo nás přímo kontaktujte.

www.tryskaci-zarizeni.cz    *stránka se otevře v novém okně

www.1tousenska.cz             *stránka se otevře v novém okně

O nás / Balotinování / Galerie / AktualityKontakt                                                                                      na začátek